MP16lat / MP15lat

Rocznikowe Mistrzostwa Polski wlasnie dobiegły końca. Swoich reprezentantów mieliśmy w Gorzowie Wielkopolskim (MP16lat):

🏊‍♂️Rowiński Dominik

Najlepiej spośród męskiej ekipy spisał się Jan Gąstał, który wraca z Ostrowca z 3️⃣ srebrnymi krążkami:

🥈200dow (1:51,52)
🥈100dow (51,24)
🥈100zm (58,39)

Janek był również o włos od zgarnięcia medalu w wyscigu na 200zm, lecz ostatecznie musiał zadowolić się 4️⃣ pozycją (czas 2:07,55). Finał A spokojnie został również złapany na 100mot (6 pozycja w finale – czas 57,11) 🏊‍♂️❤️🔥

Bardzo dobrze wypadł również nierozłączny od lat kompan treningowy Janka – Kornel Nosarzewski, który po małym niedosycie w dniu wczorajszym na dystansie 100mot (17 pozycja – 59,05), na dwa razy dłuższym dystansie uplasował się na 6️⃣ pozycji w PL z nowym rekordem życiowym z eliminacji 2:06,95 🦋🔥

W Gorzowie WLK. swoją obecność zaznaczył Jakub Abd EL Razek, który na 100m grzbietem złapał finał B i zakończył wyścig na 13 pozycji w kraju (59,09)💪🏊‍♂️❤️ Z kolei Janek Białecki może pochwalić się dwoma finałami B: 100dow – 13 pozycja (52,95) oraz 15 miejsce 50mot (25,87)👌🆒🏋🏻‍♂️Chłopaki dobrze wypadli również w sztafecie 4x100dow (Białecki, Jędrzejewski, Chojnowski Abd EL Razek), która ostatecznie uplasowa się na 8 miejscu 🔜🔝🔥.

GRATULACJE 👏👏👏 dla całej ekipy z naszego klubu ❗️❗️❗️Życzymy wytrwałości i sumienności w treningach w drugiej czesci sezonu, której owocem będą dobre wyniki w Letnich Mistrzostwach Polski już na pływalni 50 metrowej 🔜🔝🏊‍♂️❤️🔥🦋🐸💥💯%