Już od dłuższego czasu słyszeliśmy od wielu osób, że zawody we Wrocławiu, to zdecydowanie najlepiej zorganizowana impreza pływacka w naszym kraju.

Po naszym debiucie, bez chwili zająknięcia stwierdzamy, że to był w `100 % absolutny “TOP” jeśli chodzi o w organizację i przebieg zawodów!

Zjawiskowa atmosfera zawodów udzieliła się również naszym zawodnikom, którzy w wielu wyścigach poprawiali swoje rekordy życiowe.

Do popołudniowych finałów juniorskich dwukrotnie udało zakwalifikować się Ani Boneckiej, która pierwszego dnia po fenomenalnym finiszu wywalczyła BRĄZ na dystansie 50m stylem klasycznym (czas 32,34). Drugiego dnia Ania, kwalifikując się z 8 czasem do finału na 100m klasykiem, poprawiła w nim swoją poranną życiówkę o prawie 1,5 sekundy, kończąc ostatecznie wyścig na 5 miejscu (czas 1:11,95).

Niewiele do finału juniorskiego zabrakło naszemu grzbieciście Igorowi Popovowi, który na dystansie 100m zajął 10 miejsce, natomiast na 50m ukończył zmagania na 14 pozycji.

Ogromne BRAWA należą się również pozostałym naszym zawodnikom:

Pola Rąp / Tosia Sobczak / Pola Michalska / Oliwia Muras / Nina Muras / Hela Rucińska / Karolina Oraszek / Ola Gruszczyńska / Jula Wyżyńska / Zuzia Vyšata / Mateusz Handzlik / Maciek Urbański / Kuba Krawczyk / Łukasz Nosal / Dominik Ciborowski / Franek Rutkowski, którzy w większości wyścigów poprawiali swoje rezultaty!

Serdecznie dziękujemy organizatorom, że mogliśmy być częścią tak wspaniałego, pływackiego święta i oczywiście meldujemy się u Was w przyszłym roku!