Wielki Finał OMDO

10 czerwca odbył się Wielki Finał bardzo lubianych przez naszych podopiecznych zawodów OMDO (‘Od Młodzika Do Olimpijczyka’) 🏆🏆🏆

Na początku imprezy miłym akcentem były podziękowania wręczone przez Witolda Bańkę Ministra Sportu i Turystyki dla Prezesa naszego Klubu Sławka Grabca oraz naszego trenera Ireneusza Rowińskiego. Otrzymali pamiątkowe dyplomy za czynny udział w organizacji zawodów.

W ostatniej edycji prawo startu miały osoby, które w pięciu poprzednich edycjach uzyskały najwięcej punktów w swojej kategorii wiekowej.

Z naszego klubu zakwalifikowało się aż 11 zawodników:
? Bonecka Ania (2007)
? Kondrasiuk Zosia (2008)
? Mazurkiewicz Hela (2008)
? Rafał Róża (2007)
? Osiak Julia (2006)
? Rucińska Hela (2006)
? Selmowicz Natalia (2005)
? Kielczyk Franek (2008)
? Ciborowski Dominik (2006)
? Iwaszkiewicz Janek (2007)
? Romer Stasiek (2007)

Najwięcej powodów do radości sprawili nam nasi najmłodsi zawodnicy. Zosia Kondrasiuk zdobyła złoty medal w konkurencji 50m stylem dowolnym oraz srebrny medal w konkurencji 50m stylem grzbietowym. Łupem Zosi padł również puchar za 3 miejsce w klasyfikacji generalnej całego cyklu. Natomiast Franek Kielczyk był bezkonkurencyjny w finale na 50m stylem klasycznym. Do złota dorzucił również brązowy medal na 50m stylem dowolnym.

Również pozostali zawodnicy zaznaczyli swoją obecność notując miejsca w pierwszej ósemce. Trzeba pamiętać, że sama kwalifikacja na zawody finałowe była już ogromnym sukcesem wszystkich zawodników.

Ostatnią konkurencją zawodów była sztafeta 8x50m stylem dowolnym, gdzie na ostatniej zmianie startowali trenerzy. Start w tym wyścigu drużynowym sprawił dużo radości zawodnikom ale również trener Bartek Kekenmajster udowodnił, że jego wiedza nie pochodzi tylko z książek 😊

JESZCZE RAZ OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW!!!

No Comments Yet.

Leave a comment