ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 15-LETNICH

W dniach 10-12.12.2021 odbyły się ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 15-LETNICH

Najważniejsze zawody w tej części sezonu dobiegły końca. Oczywiście nie obyło się bez życiówek i startu w popołudniowych finałach, w których nasi zawodnicy zajęli:

DZIEŃ 1

150 dow:- JASIŃSKA Michalina – 12 miejsce (26.88)- POPOW Igor – 11 miejsce (23.83)

50 klas:- GRUSZCZYŃSKA Aleksandra – 8 miejsce (33.38)- RUTKOWSKI Franciszek – 9 miejsce (30.14)

100 mot:- ADAMCZYK Karolina – 13 miejsce (1:05.70)- MURAS Oliwia – 18 miejsce (1:07.91)- HANDZLIK Mateusz – 15 miejsce (59.10)

200 dow: – RĄP Apolonia – 12 miejsce (2:09.39)

200 grzb:- POPOW Igor – 4 miejsce (2:06.13)- CIBOROWSKI Dominik – 16 miejsce (2:17.21)

400 zm:- HANDZLIK Mateusz – 9 miejsce (4:47.60)- URBAŃSKI Maciej – 11 miejsce (4:52.03)- NOSAL Łukasz – 15 miejsce (4:57,77)- WRONA Maciej – 17 miejsce (5,01,17)

DZIEŃ 2

50 mot:- ADAMCZYK Karolina – 13 miejsce (29.59)

50 grzb:- JASIŃSKA Michalina – 7 miejsce (30.07)- POPOW Igor – 6 miejsce (26.76)- CIBOROWSKI Dominik – 13 miejsce (27.86)

400 dow:- ADAMCZYK Karolina – 10 miejsce (4:38.16)- RĄP Apolonia – 18 miejsce (4:38.70)

100 klas:- GRUSZCZYŃSKA Aleksandra – 10 miejsce (1:14.16)- RUTKOWSKI Franciszek – 12 miejsce (1:06.74)

200 zm:- HANDZLIK Mateusz – 12 miejsce (2:13.74)- URBAŃSKI Maciej – 19 miejsce (2:20.04)- NOSAL Łukasz – 20 miejsce (2:20.50)


DZIEŃ 3

200 mot:- ADAMCZYK Karolina – 7 miejsce (2:28.14)- URBAŃSKI Maciej – 15 miejsce (2:17.19)

100 dow:- JASIŃSKA Michalina – 10 miejsce (58.97)

100 grzb:- JASIŃSKA Michalina – 7 miejsce (1:05.11)- POPOW Igor – 6 miejsce (58.01)

200 klas:- GRUSZCZYŃSKA Aleksandra – 10 miejsce (2:38.66)- NOSAL Łukasz – 17 miejsce (2:35.80)- WRONA Maciej – 19 miejsce (2:38.14)

100 zm:- RUCIŃSKA Helena – 20 miejsce (1:11.05)- HANDZLIK Mateusz – 14 miejsce (1:02.12)

Dodatkowo, sztafeta dziewczyn, w składzie:

  • JASIŃSKA Michalina;
  • RĄP Apolonia;
  • ADAMCZYK Karolina;
  • GRUSZCZYŃSKA Aleksandra

pokazała się z bardzo dobrej strony, zajmując:- 4×200 dow – 6 miejsce – 4×100 dow – 4 miejsce – 4×100 zm – 6 miejsce

Na ogromne wyróżnienie zasługuje sztafeta męska, w składzie:

  • POPOW Igor;
  • RUTKOWSKI Franciszek;
  • HANDZLIK Mateusz;
  • URBAŃSKI Maciej,

która ostatniego dnia, na dystansie 4×100 zm zajęła 3 MIEJSCE!

Chłopcy w sztafecie w poprzednich dniach zajęli następujące miejsca:

– 4×200 dow – 8 miejsce ( URBAŃSKI, CIBOROWSKI, POPOW, NOSAL)

– 4×100 dow – 9 miejsce (POPOW, HANDZLIK, RUTKOWSKI, URBAŃSKI)

Reszta naszych zawodników (BŁASZCZYK Wiktoria; STEFANYSHYN Volodymyr; BARTŁOMIEJCZYK Ignacy; STOLARSKI Tadeusz; KORNACKI Hubert) także świetnie się zaprezentowała, pobijając swoje rekordy życiowe!

Dzięki ciężkiej pracy zawodników, nasza drużyna zajęła także 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej!!!

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ŚWIETNYCH WYNIKÓW !!

A teraz, z niecierpliwością czekamy na rezultaty zawodników z rocznika 07


No Comments Yet.

Pozostaw komentarz