W dniu 15.01 w Sao Paolo rozpoczęły się Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie Niesłyszących – World Deaf Youth. Nasza zawodniczka Klaudia Jarzewicz przesyła pozdrowienia z Brazylii
, a my trzymamy kciuki za udane starty Klaudii oraz całej reprezentacji Polski
![]()
![]()
![]()



